O Nas

MARZENA ROWICKA

Współzałożyciel i pierwszy prezes Polskiej Akademii Gastronomicznej.

Kochani, od lat moją pasją są wykwintne smaki i tworzenie ich niepowtarzalnych połączeń. Teraz realizując swoje marzenie i dzieląc się swoimi odkryciami kulinarnymi stworzyłam linię produktów KUCHNIA MON AMOUR.

Mon Amour… czyli Moja Miłość.
To właśnie zamiłowanie to sztuki kulinarnej, gotowania, tworzenia niepowtarzalnych potraw były głównymi powodami dla stworzenia linii produktów o niepowtarzalnej jakości i smaku dla pasjonatów kuchni. Już od 25 lat nasze przyprawy, mieszanki przypraw, sosy, marynaty zdobywają serca szefów kuchni na całym świecie, gdyż potrafimy wyselekcjonować najlepsze surowce, a łączenie rozmaitych smaków jest naszą pasją.

Dzięki współpracy i rozmowom z najlepszymi kucharzami z całego świata takimi jak: Ferran Adria, Eric Frechon, Paweł Oszczyk, Wojciech Modest Amaro, Karol Okrasa, Mario Sandoval, Adam Kowalewski, Constant-Michel Labarre czy Jacek Grochowina stale poszerzamy naszą wiedzę o najnowszych trendach i inspiracjach kulinarnych.

Naszą misją jest dostarczanie najlepszych jakościowo produktów dla Szefów Kuchni oraz promocja najlepszych z najlepszych.

Pierwsze zadanie realizujemy poprzez nasze R&D i zespół kucharzy. Drugie zaś poprzez organizowanie konkursów dla szefów kuchni. Nasz konkurs „KUCHNIA MON AMOUR” pozwolił na ukazanie swojego talentu wielu zdolnym kucharzom, w tym Adamowi Kowalewskiemu, a promocja objęła czasopisma kobiece i branżowe portale oraz telewizję śniadaniową – Dzień Dobry TVN.

 

Na tym jednak nie koniec – promujemy także sztukę kulinarną, kucharzy i blogerów kulinarnych w magazynie TRENDY ART OF LIVING, którego jesteśmy wydawcą.

W naszym sklepie kuchniamonamour.pl znajdą Państwo najwyżej jakości przyprawy, suszone zioła i warzywa, pulpy warzywne, rosołki bez glutaminianu czy inne niezastąpione w kuchni komponenty. Pojawią się tu wywiady z szefami kuchni z całego świata, w tym mistrzami uhonorowanymi Gwiazdkami Michelin, ale też i przepisy na bezbłędne i obłędne dania.
Dzielimy się z Państwem wszystkim tym, co najlepsze! Z miłości do Kuchni!