Natka pietruszki suszona

W magazynie
SKU
G7696
Elementy produktów grupowanych
Zdjęcie Nazwa produktu Ilość
Natka pietruszki suszona 40g Natka pietruszki suszona 40g
10,90 zł
Natka pietruszki suszona 100g Natka pietruszki suszona 100g
10,90 zł
Natka pietruszki suszona 350g Natka pietruszki suszona 350g
20,90 zł
Natka pietruszki suszona 1 kg Natka pietruszki suszona 1 kg
38,00 zł


Suszona natka pietruszki to przydatny składnik w kuchni, który można stosować na różne sposoby. Oto kilka pomysłów:
1. Dodatek do zup i bulionów: Suszoną natkę pietruszki można dodać do zup, bulionów i wywarów, aby dodać im świeżego smaku i aromatu. Można ją wrzucić do garnka na początku gotowania lub posypać nią potrawę przed podaniem.
2. Wzmocnienie smaku potraw: Suszona natka pietruszki może być używana do wzmocnienia smaku różnych potraw, takich jak sosy, gulasze, dania mięsne, ryby i warzywa. Dodaje ona delikatny, ziołowy smak i aromat.
3. W przyprawach i mieszankach: Suszona natka pietruszki może być również dodawana do domowych mieszanek przypraw, takich jak mieszanki ziół, przyprawy do ryb, marynaty, itp. Można ją także mieszać z innymi suszonymi ziołami, np.: oregano, bazylia czy tymianek.
4. W sałatkach i dressingach: Suszona natka pietruszki może być dodatkiem do sałatek, sosów do sałatek i dressingów, dodając im świeżości i wyrazistego smaku. Świetnie nadaje się do dekoracji potraw. 5. W makaronach i ziemniakach: Suszona natka pietruszki może być posypana na gotowe dania z makaronem, ziemniakami lub ryżem, aby dodać im dodatkowego smaku i koloru.
Pamiętać należy, że suszona natka pietruszki ma nieco intensywniejszy smak niż świeża, dlatego należy dostosować jej ilość do indywidualnych preferencji smakowych.

Sposób pakowania:

- tuba papierowa - 0,04 kg 
- słoik mały - 0,1 kg
- słoik duży - 0,35 kg
- torba duża - 1 kg

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Natka pietruszki suszona
Twoja ocena